HAKKIMIZDA


Alper Asansör, kuruluşundan bu zamana alanında uzman kadrosuyla, yaptığımız her işte müşteri taleplerini eksiksiz karşılamak, sorumlu ve sürdürülebilir toplumlar oluşturmasına katkıda bulunmak adına geleceğin ürünlerini sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

İnsan odaklı yaklaşım ve toplumsal sorumluluk bilinci ile her zaman müşterinin ilk tercihi olma vizyonunu ilke edinen Alper Asansör, aynı zamanda yenilikçi çözümleriyle de rakiplerinin her zaman bir adım ilerisinde olmayı başarmıştır.

MİSYONUMUZ

Alper Asansör, sektöründe teknolojiyi takip ederek önde gelen firmalarından biri olmakla beraber, son dönemlerde tamamlamış olduğu farklı projeleriyle marka değerini en üst seviyeye taşıyabilmiş, işbirliği yapmış olduğu kurum, şirket ve çeşitli kuruluşların güven ve beğenisini kazanabilmiş küresel bir değerdir.

DEĞERLERİMİZ

Saygı ve Bağlılık işimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.