ARAÇ VE YÜK ASANSÖRÜ


ARAÇ ASANSÖRLERİ

Şirketimiz her geçen gün büyüyen ve kalabalıklaşan şehirlerde nüfusla beraber artan araç sayısı, otopark ihtiyacını artırmıştır. Ancak artan araç sayısına karşın mevcut binalarda yeterli otopark alanı olmayışından dolayı, binaların üst ya da bodrum katlarının otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Şirketimiz geliştirilen araç platformlarımız araçlarınızı güvenli şekilde binaların üst ve bodrum katlardaki otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktayız. Bu sayede hem otopark alanınız daha verimli hale gelmekte hem de yapının zemin kattaki kullanım alanı artmaktadır. Yol, rampa gibi alan kayıplarını binaya geri kazandırmaktadır.

Tamamen ‘Özel imalat’ olan Araç asansör ve platformlarımız müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilip imalatı yapılmaktadır. Araç asansörlerinde kaliteli, güvenli ve yüksek kullanım kolaylığı sunulmaktadır. Asansörlere adapte edilmiş trafik sinyalizasyon sistemleri ile araç kullananı yönlendirerek araçtan inmeden istenilen kata ulaşılması sağlanmaktadır.

YÜK ASANSÖRLERİ

Şirketimiz tarafından yapılan hidrolik yük platformları yapılan testlerde başarıyla onaylanmıştır. Periyodik bakım testlerinden başarıyla geçen platform uzun bir süre hizmet veremeye devam edecektir. Yük taşıma amaçlı olarak üretilmiş asansörlerdir. İnsan asansörlerine göre konfor ve hız aranmaz. Yük asansörü tipik olarak malzemelerin veya paletlerin binaların katları arasında taşınması için kullanılır. Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde vb. gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu veya ihtiyaç duyduğunuz her yerde iç ve dış mekân uygulamaları için kolayca kullanılabilir. Asma katlara, bodrum katlarına veya çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine verimli, rahat ve güvenli erişim sağlar.

Yük asansörlerinde en ağır koşullarda kullanım sağlanmaktadır. Yine insan asansörleri de olduğu gibi yük asansörlerinde de ‘’Opsiyonel’’ özellikler seçilebilir. Seyir mesafesinin gözetmeksizin yük asansör çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.